Vattenpumps Rep.sats POLARIS


Artikelnr: 87-10100
Onlinelager: I lager
Butikslager
830,00 kr
decrease increase
Specifikationer
AttributnamnAttributvärde
MärkePolaris
Ersätter orig.nr (OEM)3084458
ModellFrån årTill årInformation

POLARIS

600 INDY XC (L/C)19971997Early models
600 INDY XCR (L/C)19951996
600 INDY XLT (L/C)19941997
600 INDY XLT CLASSIC (L/C FUJI)19961999
600 INDY XLT RMK (L/C)19961998
600 INDY XLT SKS (L/C)19941997
600 INDY XLT SKS TOURING (L/C)19961996
600 INDY XLT SPECIAL (L/C)19941999
600 INDY XLT TOURING (L/C)19951999
600 TRIUMPH20002000Early models
Specifikationer
AttributnamnAttributvärde
MärkePolaris
Ersätter orig.nr (OEM)3084458
Kunder som köpte denna köpte också

Bränslekran 6mm

Slangmonterad bränslekran med 6 mm anslutning på båda sidor
280,00 kr