IncludingTax
SEK
Svenska
Stäng
Sök

BR9ECS Tändstift

Tillverkare: NGK
Artikelnr: 13-3570
100,00 kr
Vanligt stift till snöskotrar med rotaxmotorer. Sitter på dom flesta Skidoo och Lynxmaskiner av nyare modeller.
Butik Umeå: Ej i lager Webbutik: I lager
+ -
Passar modellFrån årTill år

LYNX

5900 ST (ROTAX 494)20002001
ENDURO 500 (ROTAX 493)20042004
ENDURO 500 F (ROTAX 503)20022002
ENDURO 500 SPECIAL (ROTAX 493)20022002
ENDURO 550 F (ROTAX 552)20032005
ENDURO 600 (ROTAX 593)20042005
ENDURO 600 SPECIAL (ROTAX 593)20022003
ENDURO 700 SPECIAL (ROTAX 693)20022002
ENDURO SPORT (ROTAX 593)20052005
EXPLORER 550 (ROTAX 552)20032005
GLX ST 500 (ROTAX 493)20022002
GLX ST 600 (ROTAX 593)20022002
MOUNTAIN 800 HO (ROTAX 793)20042004
RAVE 440 (ROTAX 453)20052005
RAVE 600 (ROTAX 593)20092010
RAVE ENDURO 550 F (ROTAX 552)20062007
RAVE RC 440 (ROTAX 453)20072007
RAVE RC 440 (ROTAX 453)20062006
RAVE RE 800R POWERTEK20092010
RAVE RS 600 (ROTAX 593RS)20082014
SPORT TOURING 600 (ROTAX 593)20032005
SPORT TOURING 800 (ROTAX 793)20032004
XTRIM 600 HO (ROTAX 593SDI)20072007
XTRIM 800R20062006
XTRIM 800R20082010
XTRIM SC 800R POWERTEK20092009
YETI 600 (ROTAX 593SDI)20082008

SKI DOO

EXPEDITION 600 HO SDI20052010
FORMULA DELUXE20012001
FORMULA DELUXE20012001
GRAND TOURING 60020012001
GRAND TOURING 60020032003
GRAND TOURING 60020102014
GRAND TOURING 70020012001
GRAND TOURING 70020022003
GRAND TOURING 80020032003
GSX 500 SS20042004
GSX 500 SS20052007
GSX 60020102010
GSX 60020042005
GSX 60020052007
GSX 80020042008
GTX 500SS20052009
GTX 60020052008
GTX 60020052006
GTX 80020072007
GTX 80020052006
LEGEND 50020022003
LEGEND 500 SS20042004
LEGEND 60020022003
LEGEND 60020042004
LEGEND 70020022004
LEGEND 80020022002
LEGEND 80020032004
MACH Z 100020052006
MACH Z 100020062006
MXZ20012001
MXZ 50020022003
MXZ 500 SS20052007
MXZ 500 SS20042004
MXZ 60020022003
MXZ 60020052006
MXZ 600 HO SDI20032004
MXZ 600HO20052007
MXZ 600HO E-TEC20102010
MXZ 70020022003
MXZ 80020002003
MXZ 800 HO20022004
MXZ 800HO20052005
MXZ 800HO20072007
MXZ 800R20062010
MXZ RENEGADE 60020052005
MXZ RENEGADE 800HO20052005
MXZ RENEGADE 800HO20062007
MXZ RENEGADE 800R20082009
MXZ RENEGADE X 600HO SDI20052008
MXZ RENEGADE X 800HO20052005
MXZ RENEGADE X 800HO20062007
MXZ RENEGADE X 800R20082009
MXZ SPORT 600CARB20102014
MXZ TNT 500 SS20092009
MXZ TNT 600CARB20102012
MXZ TRAIL 500 SS20052009
MXZ TRAIL 600 HO20052005
MXZ X 60020052005
MXZ X 600HO SDI20052005
MXZ X 800HO20052005
MXZ X 800HO20072007
MXZ X 800R20062010
MXZ X RS 800R20102010
MXZ X-RS 800HO20072007
RENEGADE ADRENALINE 800R20102011
RENEGADE BACKCOUNTRY 800R20102011
RENEGADE SPORT 550F20102014
RENEGADE X 800R20102010
RENEGADE X BACKCOUNTRY 800R20102010
RENEGADE X BACKCOUNTRY 800R E-TEC20112011
SKANDIC 60020032003
SKANDIC SUV 60020042005
SKANDIC SUV 60020062006
SKANDIC WT 60020042005
SKANDIC WT 60020062010
SUMMIT 1000SDI20052008
SUMMIT 60020022002
SUMMIT 60020092009
SUMMIT 600 HO20032004
SUMMIT 600HO SDI20052008
SUMMIT 70020022003
SUMMIT 80020002002
SUMMIT 800 HO20032007
SUMMIT SPORT 60020102014
SUMMIT X 800HO20052005
SUMMIT X 800R20062010
SUMMIT X-RS 800HO20072007
SUMMIT X-RS 800R20102010

YAMAHA

MOUNTAIN MAX 60019982002
MOUNTAIN MAX 70019982002
PZ500 PHAZER19992000
VMAX 60019992003
VMAX 600 DX19941996
VMAX 600 LE19941996
VMAX 600 MOUNTAIN MAX19971997
VMAX 600 ST19941995
VMAX 600 ST MOUNTAIN MAX19961996
VMAX 600 SX19971999
VMAX 600 XT19961998
VMAX 600 XTC19971997
VT600 VENTURE19971999
Skriv din egen recension Stäng formulär
  • Du måste logga in/registrera dig för att kunna skriva recensioner
*
*
Dålig
Utmärkt
*
*
*